Hakkımızda

Ulus İthalat ve İhracat Ltd. Şti. nin faaliyet konusu dış ticaretir. Yedek parça sektöründe 20 yılı aşkın deneyimimizle, özellikle Komatsu marka iş makinalarının yedek parçaları, Mitsubishi, Hyundai  otobüslerin ve iş makinalarının bütün parçalarını tedarik eden firmamız ayrıca, Mitsubishi, Cummins, Isuzu, Yanmar ve Nissan motorların yedek parçalarının ithalatını, ihracatını ve stoktan satışını gerçekleştirmektedir. Japonya, Almanya, Taiwan, Çin Halk Cumhuriyeti, Güney Kore, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Tayland ve İtalya 'dan ithalat yapan firmamız ayrıca, Türkiye' de üretim  yapan bir çok firmanın ürettiği yedek parçaları dünya pazarına ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. İhracat yaptığımız bazı ülkeler; Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Rusya  Federasyonu, Güney Kore, İtalya, Kolombia, Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Yunanistan, Bulgaristan, Cezayir, Libya, Güney Afrika, İran, Suriye, Irak,  Dubai, Lübnan, İngiltere, Güney Kıbrıs, Singapur gibi ülkelere yedek parça ihracatı konusunda faaliyet göstermektedir..Firmamız, kuruluşundan bu güne dek değişmez prensipleri, zengin stoğu, güçlü yapısıyla sunmuş olduğu hizmetler ve ürünlerin kalitesi ile sanayimizin gelişmesinde öncülük eden ve iş makinaları ve  ticari araç yedek parçaları konusunda ülkemizin lider kuruluşlarından olmuştur.


                                                                                        

Hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma kültürümüz, bizi bir çok yerli ve yabancı üretici  ile partnerlik ve bayilik anlaşmaları yapmaya zorlamış ve bu sayade kaliteli ürünün müşterilerimiz ile en ekonomik şartlarda buluşmasını sağlamıştır. Firmamız ayrıca 2012 yılı itibariyle DETCH ® marka yedek parçaların tek satıcısı olmuştur. 20 yılı aşan bir deneyim ışığında kurulan ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., deneyimle harmanladığı enerjisini genç, dinamik, yenilikçi ve global bir anlayışla bütünleştirerek sektördeki yerini almıştır. ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., bünyesine kattığı çözüm ortaklarıyla beraber sektörel tüm ihtiyaçların tek bir elden tedarik edilebildiği bir yapıya  dönüşmüştür. Firmamız, konusunda uzman ekibiyle beraber gelişiminde süreklilik vizyonunu, disiplinli yönetim sistemiyle birleştirip müşterilerine sınırsız hizmet ve kaliteli çözümler sunmaktadır.  Sektörün en önemli markaları için en iyi fiyatlarla beraber en hızlı çözüm olanaklarını yaratmak için teknik altyapı yatırımlarımızı kesintisiz sürdürüyoruz.ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., deneyimli satış kadrosu ve yıllara dayanan ticaret tecrübesiyle müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ.  bünyesinde teklif talepleriniz çok hızlı cevaplanmakta ve siparişleriniz en hızlı şekilde adreslerine teslim edilmektedir. Saygın ve güvenilir bir firma profilini benimseyen ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., sektörünün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir. "İş Makinası Yedek Parçalarına Dair Ne Varsa" sloganıyla da çalışma anlayışını özetleyen ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., iş makinaları yedek parçalarında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek ve araştırmacı kimliğiyle sürekli yeniliği yakalamak amacını taşımaktadır.                                  

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi: 09:00 — 17:30

Salı: 09:00 — 17:30

Çarşamba: 09:00 — 17:30

Perşembe: 09:00 — 17:30

Cuma: 09:00 — 17:30

Cumartesi: 09:00 — 17:30

Pazar         Tatil

Yedek Parça Teslimat Bilgilerimiz: Sevkiyat müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yönlendirilmektedir, firmamızın bir çok kargo firması ile anlaşması vardır. Otobüs Metro kargo,  Aras Kargo, Fillo Kargo, Sürat Kargo,  Mng Kargo, Yurt İçi Kargo, Ceva Kargo, Ups Kargo şirketleri ve Ambar Firmaları ile Çalışmalarımız bulunmaktadır.Ödeme Bilgileri:Banka Havalesi, Posta Havalesi, Kredi Kartı Ve Mail Order ile ödemeler yapılabilmektedir.

ULUS ITHALAT VE IHRACAT LTD. ŞTİ.
ISTOC 19. ADA NO:31&33 BAGCILAR 34218
ISTANBUL - TURKEY
TEL: +90212 659 29 10 pbx.  Whatsapp: +90549 659 29 10
FAX: +90212 659 17 69

E-MAILinfo@ulus.com.tr