Güvenlik

www.ulus.com.tr ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. site'den, Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver) ve diğer programlarını yükleme imkanını verebilir. Sözü geçen bu yükleme işlemleri ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. yükleme şart ve koşullarına tabidir.

Sitemizin nin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. ne ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir. Bu sitede kullanılan makine, araç motor şanzıman defransiyel ve diğer ürünlerin resimleri, isimleri, fiyatları teknik özellikleri sadece referans amaçlı kulanılmış olup, ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. Bu markaların hiç birinin malzemelerini orijinal olarak satması ancak mümessil firma veya bayileriyle yaptığı alışverişlerin neticesindedir. Web sitelerimizde kullanılan resimler, parça numaraları, parça bilgileri referans amaçlı kullanılmıştır. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.


www.ulus.com.tr This warranty is valid for six months from the date of shipment. During this period " Ulus ithalat and DETCH ® " will, at its discretion, replace any Parts which are found upon its inspection to be defective in material or manufacture. Replacement Parts will be provided to the customer at a place of business of "Ulus ithalat and DETCH ® " or other establishment authorised by "Ulus ithalat and DETCH ® ". The Warranty does not include labour to remove or replace parts.

LIMITATIONS;
Fitting of "Ulus ithalat and DETCH ® " parts must be in accordance with the latest version of the OEM workshop and installation manuals. All lubricants, fuel and coolant used must be to the OEM specification.
"Ulus ithalat and DETCH ® " must be notified in writing by the customer of any Warranty claim. "Ulus ithalat and DETCH ® " reserves the right to examine every item that is subject to a claim under this Warranty and the right to examine any associate parts of the engine/machine plus any relevant documentation.
Parts that are subject to a claim under this Warranty must not be removed from the machine or returned to "Ulus ithalat and DETCH ® " until "Ulus ithalat and DETCH ® " issues written authorisation.
This Warranty is provided solely to the direct customers of "Ulus ithalat and DETCH ® ". "Ulus ithalat and DETCH ® " expressly disclaims any warranty of merchantability or fitness for a particular purpose. Remedies under this Warranty are expressly limited to replacement Parts as specified above. All other claims for loss arising out of the failure of any Part are excluded, including claims for direct or indirect economic or moral loss and special or consequential damages.
Any legal claims or procedures under this Warranty are to be adjudicated in the law in TURKEY- ISTANBUL, and must be filed, through an TURKEY court.

Bu kategoride henüz ürün Yok.