Hakkımızda

Firmamızın faaliyet konusu ihracattır. 25 Yılı aşkın tecrübemizle iş makinaları ve ticari araçların yedek parçalarının stoktan satışını yapmaktayız. Hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma kültürümüz, bizi bir çok yerli ve yabancı üretici  ile partnerlik ve bayilik anlaşmaları yapmayı sağlamış ve bu sayade kaliteli ürünlerin müşterilerimiz ile en ekonomik şartlarda buluşmasını sağlamıştır. Firmamız ayrıca 2012 yılı itibariyle DETCH ® marka yedek parçalarının satıcısı olmuştur. ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., deneyimle harmanladığı enerjisini genç, dinamik, yenilikçi ve global bir anlayışla bütünleştirerek sektördeki yerini almıştır.

İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKELER: Rusya Federasyonu,Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Vietnam, Kolombia, Panama, Ukrayna, Fransa, İngiltere, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Irak, İran, Suriye, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Mısır, Libya, Cezayir, Güney Afrika, Panama, Brezilya, Hindistan, Pakistan...

Firmamız bir çok ürünün ülkemizde üretilmesini sağlayarak ve yurt dışına ihracat faaliyeti göstererek ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedef olarak belirlemiştir. 

ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., bünyesine kattığı çözüm ortaklarıyla beraber sektörel tüm ihtiyaçların tek bir elden tedarik edilebildiği bir yapıya  dönüşmüştür. Firmamız, konusunda uzman ekibiyle beraber gelişiminde süreklilik vizyonunu, disiplinli yönetim sistemiyle birleştirip müşterilerine sınırsız hizmet ve kaliteli çözümler sunmaktadır.  Sektörün en önemli markaları için en iyi fiyatlarla beraber en hızlı çözüm olanaklarını yaratmak için teknik altyapı yatırımlarımızı kesintisiz sürdürüyoruz.ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., deneyimli satış kadrosu ve yıllara dayanan ticaret tecrübesiyle müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ.  bünyesinde,teklif talepleriniz çok hızlı cevaplanmakta ve siparişleriniz en hızlı şekilde adreslerine teslim edilmektedir. Saygın ve güvenilir bir firma profilini benimseyen ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., sektörünün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir. "İş Makinası Yedek Parçalarına Dair Ne Varsa" sloganıyla da çalışma anlayışını özetleyen ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., iş makinaları yedek parçalarında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek ve araştırmacı kimliğiyle sürekli yeniliği yakalamak amacını taşımaktadır.

We supply spare parts of construction equipment and commercial vehicles with 30 years of experience. ur company gives great importance to customer satisfaction with its experienced sales staff and years of trading experience. Your requests are answered very quickly and the orders are delivered to the addresses in the fastest way in ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. place. Adopting a reputable and reliable company profile ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. is aiming to be among the leading companies of the sector. With the slogan of "What else about construction Machinery spare parts" ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. summarizing understanding of work is to keep track of the development experience in the spare parts of the construction machines and to catch the constant innovation with the identity of the researcher.

The subject of our company is worldwide cooperation. We have experience more than 30 years in the sector of spare parts. Therefore we serve our customers anymore. 

Our company is one of the leading companies in the delevoping of the industry of construction machineries and commercial vehicles because of his non changed principles, rich stock, servise with strong structure and quality products.         

Working hours: 09:00 — 17:30

Delivery way of the spare parts: The shipment is directed towards the desire of our customers, our company has contract with many cargo companies. Bus, Metro kargo,  Aras Kargo, Fillo Kargo, Sürat Kargo,  Mng Kargo, Yurtiçi Kargo, Ceva Kargo, Ups Kargo we are working with companies and Warehouse Firms. 

Payment terms: Ways of payments are Bank transfer, Mail transfer, Credit Card and Mail Order form.

Komatsu Contructions Machinery Spare Parts, Cummins Engine Overhaul Spare Parts, Isuzu, Yanmar, Mitsubishi, Nisan, Caterpillar Engine Spare Parts, Mitsubishi Safir - Prenses Bus Spare Parts, Mitsubishi Motor Grader Spare Parts